Zabieg jako prezent

Szukasz prezentu na urodziny, a może nie masz pomysłu na świąteczny podarunek? W gabinecie Zdrowy Styl przez cały rok dostępne są bony upominkowe na zabiegi kosmetyczne i rehabilitację. Podaruj bliskiej osobie naprawdę praktyczny prezent ? voucher na zabieg, który przyniesie ulgę, sprawi przyjemność i pomoże oderwać się od codziennych trosk!

Voucher? Kobiety kochają niespodzianki!

Kobiety uwielbiają wizyty u kosmetyczki! To doskonała okazja do poprawienia urody, miłej rozmowy i cudownej regeneracji w odprężającej atmosferze. Zamiast zastanawiać się godzinami co sprawi jej największą przyjemność, podaruj voucher, który wykorzysta na dowolne zabiegi dostępne w gabinecie Zdrowy styl! Zobaczysz jak bardzo się ucieszy!

Polecamy na: URODZINY, IMIENINY, ŚWIĘTA, MIKOŁAJKI, WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MATKI

Zadbaj o jego dobrą formę! Zafunduj mu voucher!

Bon upominkowy to także świetny prezent dla zapracowanego mężczyzny! Regenerujący masaż, a może rehabilitacja bolących od siedzenia za biurkiem pleców? Zamiast kupować kolejną parę skarpetek pomyśl o prezencie, który przyniesie mu ulgę i poprawi samopoczucie!

Polecamy na: URODZINY, IMIENINY, ŚWIĘTA,MIKOŁAJKI, WALENTYNKI, DZIEŃ CHŁOPAKA I DZIEŃ OJCA.

Bon na zabieg – doskonały pomysł na prezent dla seniora!

Im jesteśmy starsi, tym bardziej doceniamy jak wielką wartość ma zdrowie? Dobre samopoczucie to zaraz po miłości, najpiękniejszy prezent jaki możesz podarować swojej babci lub dziadkowi. Zamiast inwestować w niepotrzebne przedmioty, podaruj im voucher na rehabilitację w gabinecie Zdrowy styl! Nasi specjaliści otoczą ich kompleksową opieką i pomogą uwolnić się od uciążliwych dolegliwości!

Polecamy na: URODZINY, IMIENINY, ŚWIĘTA, MIKOŁAJKI, DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA.

Bon upominkowy ? świetny pomysł na prezent dla pracowników!

Voucher na zabiegi kosmetyczne lub na rehabilitację to także doskonały prezent dla pracowników. Twój zespół narzeka na bóle kręgosłupa związane z pracą w siedzącej pozycji? A może chcesz zmotywować pracowników relaksującym masażem lub zabiegiem kosmetycznym? Na święta lub po prostu bez okazji podaruj im bony upominkowe na wybrane zabiegi w gabinecie Zdrowy styl!

Polecamy na: ŚWIĘTA,MIKOŁAJKI I BEZ OKAZJI.

Voucher na zabiegi ? masz wiele opcji do wyboru!

Podoba Ci się idea podarowania bliskiej osobie vouchera upominkowego? Okazję pewnie już masz, pora na wybór rodzaju prezentu. Aby go dokonać, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  • Wybierz czy chcesz kupić voucher na konkretny zabieg czy może na wybraną kwotę.
  • Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie bon na konkretny zabieg, zastanów się czy bardziej ucieszy ją zabieg kosmetyczny, czy może ma problemy, w których pomocna byłaby rehabilitacja. Konkretną listę dostępnych zabiegów znajdziesz TUTAJ.
  • Teraz pomyśl nad kwotą, jaką chcesz przeznaczyć na prezent. Cennik gabinetu Zdrowy styl znajdziesz po lewej stronie.
  • Wyobraź sobie w jakiej sytuacji podarujesz prezent. Zrobisz to samodzielnie, a może chcesz skorzystać z naszej pomocy? Możemy w Twoim imieniu wysłać voucher np. wraz z bukietem pięknych kwiatów. Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania, nawet te najbardziej szalone!
  • Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i kosztów Twojego zamówienia. Jeśli nie masz pojęcia jaki zabieg wybrać, chętnie doradzimy.

Możesz mieć pewność, że voucher na zabieg w gabinecie Zdrowy Styl będzie tym prezentem, który bliska Ci sobą będzie wspominać przez kolejne lata!