Spersonalizowany krem

SPERSONALIZOWANY KREM

Czym jest spersonalizowany krem?

To kosmetyk, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie. W zależności od tego, czego oczekujesz i w jakim stanie znajduje się obecnie Twoja skóra, możesz sprawić sobie krem, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby tu i teraz.

Po dokładnej i szczegółowej analizie i badaniu stanu skóry, przeprowadzonym podczas pierwszej wizyty diagnostycznej (więcej TUTAJ), kosmetolog jest w stanie stworzyć dla Ciebie taki krem, by odpowiadał on ustalonym podczas wizyty celom pielęgnacyjnym.

Dzięki temu nie musisz już wybierać pomiędzy odpowiednim działaniem kremu na Twoją skórę, a odpowiadającą Ci konsystencją, albo między jednym kremem z danym składnikiem, a drugim kremem z inną substancją, na której Ci zależy.

Od teraz wszystko może się znaleźć w jednym kremie, w takim stężeniu i o takiej sile działania, jaka zostanie ustalona z kosmetologiem podczas konsultacji.

Co jeszcze możemy dla Ciebie stworzyć na zamówienie?

Oprócz kremów spersonalizowanych w naszej ofercie znajdziesz:

  • serum spersonalizowane
  • indywidualne maski
  • spersonalizowane kremy pod oczy

Czym różni się spersonalizowany krem od drogeryjnego?

Po pierwsze krem spersonalizowany jest „szyty na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to produkt unikalny, ponieważ nikt nie ma drugiej takiej samej skóry jak Ty, więc nikt nie będzie mieć drugiego takiego samego kremu jak Ty. Twoje potrzeby wyznaczają konkretny skład kremu.

Krem spersonalizowany jest kremem lamelarnym, czyli jest niezwykle zgodny z naturalną budową skóry. Przywraca procesy fizjologiczne w skórze, odbudowuje barierę skórną, regeneruje prawidłowe funkcjonowanie: niweluje uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienia, łuszczenia się, zmniejsza stany zapalne, krosty, łojotok.

Spersonalizowany krem bazuje na substancjach naturalnie występujących w skórze: trójglicerydach, skwalanie, ceramidach, NMF, peptydach.

W tym kremie NIE ZNAJDZIESZ:

  • emulgatorów,
  • parabenów i silikonów,
  • alergenów,
  • związków konserwujących,
  • perfum.

Krem jest w 100% wegański.

Krem zamknięty jest w pojemniku z pompką, pod ciśnieniem, aby zapobiegać przedostawaniu się bakterii.

Jak można zamówić krem?

Jeśli jesteś nową klientką -podczas pierwszej wizyty (na zabiegu lub diagnostyce skóry) wypróbujesz dopasowane dla Ciebie przez kosmetologa składniki aktywne oraz bazy kremowe

Jeśli jesteś naszą stałą klientką – zadzwoń lub podczas swojej wizyty zamów dla siebie krem.

Jaki jest koszt kremu?

Cena kremu na dzień lub na noc – od 149 zł

Cena serum – od 149 zł

Cena indywidualnej maski – 69 zł

Cena spersonalizowanego kremu po oczy – 89 zł