Spersonalizowany krem

SPERSONALIZOWANY KREM

Czym jest spersonalizowany krem?

To kosmetyk, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie. W zależności od tego, czego oczekujesz i w jakim stanie znajduje się obecnie Twoja skóra, możesz sprawić sobie krem, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby tu i teraz.

Po dokładnej i szczegółowej analizie i badaniu stanu skóry, przeprowadzonym podczas pierwszej wizyty diagnostycznej (więcej TUTAJ), kosmetolog jest w stanie stworzyć dla Ciebie taki krem, by odpowiadał on ustalonym podczas wizyty celom pielęgnacyjnym.

Dzięki temu nie musisz już wybierać pomiędzy odpowiednim działaniem kremu na Twoją skórę, a odpowiadającą Ci konsystencją, albo między jednym kremem z danym składnikiem, a drugim kremem z inną substancją, na której Ci zależy.

Od teraz wszystko może się znaleźć w jednym kremie, w takim stężeniu i o takiej sile działania, jaka zostanie ustalona z kosmetologiem podczas konsultacji.

Co jeszcze możemy dla Ciebie stworzyć na zamówienie?

Oprócz kremów spersonalizowanych w naszej ofercie znajdziesz:

  • serum spersonalizowane
  • indywidualne maski
  • spersonalizowane kremy pod oczy

Czym różni się spersonalizowany krem od drogeryjnego?

Po pierwsze krem spersonalizowany jest „szyty na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to produkt unikalny, ponieważ nikt nie ma drugiej takiej samej skóry jak Ty, więc nikt nie będzie mieć drugiego takiego samego kremu jak Ty. Twoje potrzeby wyznaczają konkretny skład kremu.

Krem spersonalizowany jest kremem lamelarnym, czyli jest niezwykle zgodny z naturalną budową skóry. Przywraca procesy fizjologiczne w skórze, odbudowuje barierę skórną, regeneruje prawidłowe funkcjonowanie: niweluje uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienia, łuszczenia się, zmniejsza stany zapalne, krosty, łojotok.

Spersonalizowany krem bazuje na substancjach naturalnie występujących w skórze: trójglicerydach, skwalanie, ceramidach, NMF, peptydach.

W tym kremie NIE ZNAJDZIESZ:

  • emulgatorów
  • parabenów i silikonów
  • alergenów
  • związków konserwujących
  • perfum

Krem jest w 100% wegański.

Składniki aktywne i bazy pochodzą od niemieckiego producenta.

Krem zamknięty jest w pojemniku z pompką, pod ciśnieniem, aby zapobiegać przedostawaniu się bakterii.

Jak produkowany jest ten krem?

To co odróżnia ten krem od pozostałych to sposób jego produkcji. Do połączenia się fazy wodnej i tłuszczowej kremu nie zastosowano W OGÓLE emulgatorów. Krem ten nie zawiera sztucznych związków, mających łączyć konsystencję produktu. Zamiast tego w kremie znajduje się lecytyna sojowa. Cząsteczki kremu są tak małe, że bez problemu łączą się ze sobą.

To pociąga za sobą jeszcze jedną ważną korzyść: mała cząsteczka jest lepiej wchłaniana przez skórę. Składniki aktywne nie pozostają na powierzchni naskórka, lecz wnikają w głąb, faktycznie przyczyniając się do poprawy kondycji skóry.

Kwestia efektywności spersonalizowanego kremu jest szalenie ważna, dlatego składniki aktywne zostały dodatkowo zamknięte w liposomach i nansomach. Są to maleńkie cząsteczki przenoszące substancje głębiej do skóry, pokonując tym samym barierę warstwy rogowej.

Jak można zamówić krem?

Jeśli jesteś nową klientką – najpierw umów się z kosmetologiem na wizytę z diagnozą skóry (więcej TUTAJ).

Jeśli jesteś naszą stałą klientką – zadzwoń lub podczas swojej wizyty zamów dla siebie krem.

Jak długo będę czekać na swój krem?

Czas oczekiwania nie przekroczy 7 dni od momentu zamówienia.

Jaki jest koszt kremu?

Cena pojedynczego kremu na dzień lub na noc lub serum – 149-179 zł

Cena indywidualnej maski – 69 zł

Cena spersonalizowanego kremu po oczy – 89 zł

Jaki jest okres trwałości kremu po otwarciu?

Krem po otwarciu nadaje się do użytku przez kolejnych 6 miesięcy, mimo, iż nie zawiera typowych konserwantów w składzie. Wyjątek stanowią niektóre kosmetyki zawierające wielonienasycone oleje roślinne – wtedy okres ważności to 3 miesiące.