Regulamin umawiania wizyt

Regulamin korzystania z naszych usług

 1. Umówienia terminu w gabinecie oznacza zaakceptowanie regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.
 2. Gabinet Zdrowy Styl ma nieregularne godziny pracy. Wizytę można umówić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 ? 20:00, a także poza tymi godzinami po wcześniejszym uzgodnieniu osobiście bądź telefonicznie w recepcji.
 3. Na terenie gabinetu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania napojów alkoholowych.
 4. Przy pierwszej wizycie klienta w salonie prosimy o wypełnienie zgody na przetwarzanie jego danych przez Gabinet Zdrowy Styl tzw. RODO.
 5. Aby Klientka mogła przystąpić do świadczenia usługi kosmetycznej musi zostać odbyta Diagnostyka skóry. W przypadku braku konsultacji, Klientki nie są umawiane na żaden zabieg na twarz. Pozostałe zabiegi tj. manicure, pedicure, depilacja, henna, przedłużanie rzęs, masaż nie wymagają odbycia Diagnostyki skóry.
 6. Opłatę za konsultację u fizjoterapeuty, Diagnostykę skóry oraz pierwszą aplikację rzęs należy dokonać z góry po otrzymaniu maila bądź sms ze szczegółami wizyty. Przelew powinien być dokonany najpóźniej na 48 godziny po zapisie na wizytę. Jeżeli Klient nie może pojawić się na konsultacji/wizycie, prosimy o informację zwrotną na 24 godziny przed umówioną wizytą. Inaczej konsultacja/wizyta oraz opłata za nią przepada. Nie dokonując opłaty za konsultację/wizytę i nie potwierdzając jej wizyta przepada.
 7. W przypadku nie pojawienia się Klientki na wyznaczonym zabiegu w przeciągu miesiąca od DRUGIEJ części Diagnostyki skóry i/lub nie wdrożenie planu pielęgnacyjnego, wszelkie kolejne konsultacje są odpłatne 100 zł. Wyjątek stanowią indywidualne ustalenia podczas pierwszej lub drugiej części Diagnostyki skóry.
 8. W przypadku samodzielnej zmiany planu pielęgnacji lub braku kontaktu przez 3 miesiące od ostatniej wizyty, obowiązkowe będzie wykonanie pełnej Diagnostyki skóry składającej się z dwóch wizyt, płatnej 300 zł.
 9. Wszelkie konsultacje podczas regularnych wizyt i zabiegów (1 wizyta przypadająca na minimum 3 miesiące) są bezpłatne.
 10. Mężczyźni przed przystąpieniem do zabiegu na twarz mogą mieć wykonaną skróconą konsultację i Diagnostykę skóry przed zabiegiem. W zależności od problemu konsultacja jest bezpłatna (do 15 min) lub płatna 100 zł (do 30 min). W przypadkach bardziej skomplikowanych obowiązuje wykonanie pełnej Diagnostyki skóry płatnej 300 zł.
 11. Przed przystąpieniem do świadczenia usługi fizjoterapeutycznej, fizjoterapeuta przeprowadza z Pacjentem wywiad i zakłada kartę pacjenta w celu ustalenia czy ze względu na stan zdrowia, przebyte choroby, tryb życia lub inne czynniki nie zachodzą przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii oraz w celu ustalenia zaleceń pozabiegowych.
 12. Każda wizyta umawiana on-line lub telefonicznie na zabiegi kosmetyczne wymaga uiszczenia przedpłaty. Informacje wysyłane będą sms bądź mailowo.
 13. Za usługi, których czas trwania przekracza 60 minut lub więcej pobierana jest przedpłata zarówno przy rezerwacji on-line oraz telefonicznej. Kwota przedpłaty zależna jest od wartości usługi ok. 50-100 zł.
 14. Jeżeli wartość przedpłaty jest niższa niż wartość usługi regulujemy różnicę po odbytej wizycie na miejscu.
 15. Wykonanie zabiegu laseroterapii, przekłucia uszu, zabiegu mezoterapii mikroigłowej i innych zabiegów z użyciem prądów lub naruszających ciągłość tkanek wymaga pisemnej zgody Klientki/ Klienta na wykonanie zabiegu. W przypadku odmowy podpisania zgody zabieg nie będzie wykonywany.
 16. Osoby poniżej 18 roku życia powinny stawić się w Gabinecie z rodzicem/ prawnym opiekunem w celu podpisania zgody na każdy zabieg z oferty.
 17. Wysokość danej usługi może ulec zmianie po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.
 18. Przed każdą wizytą następuje automatyczna wysyłka sms z przypomnieniem o wizycie z prośbą o potwierdzenie wizyty przypadającą dnia następnego.
 19. W sytuacji braku potwierdzenia do 24 h przed umówioną wizytą, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. A zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępnym dla innych Klientów.
 20. Brak sms z naszej strony nie oznacza, że wizyta została odwołana.
 21. Opłatę za pozostałe usługi można uregulować ?z góry? przelewem na konto i wysłać Nam potwierdzenie przelewu na nasz adres e-mail: kontakt@zdrowy-styl.pl
 22. Dane do przelewu:
  Zdrowy Styl Magda Komorowska
  Ul. Fantazyjna 24
  03-580 Warszawa
  Inteligo Bank:
  13 1020 5558 0000 8202 3084 5716.
  Tytuł: imię i nazwisko, data wizyty oraz za jaką usługę
 23. Nieobecność Klienta lub zmiana terminu powinna być zgłaszana najpóźniej na 24h przed wizytą na numer telefonu 510-842-499.
 24. W celu umówienia wizyty sugerujemy kontakt telefoniczny pod numerem 510-842-499 oraz przez stronę internetową https://www.moment.pl/gabinet-zdrowy-styl. Przy zapisie przez Facebook lub maila czas zapisu może się wydłużyć, nawet o dzień. Jeśli wystąpi problem z dodzwonieniem się do naszego salonu prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu w wiadomości na Facebook lub SMS ? oddzwonimy.
 25. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po konsultacji w tej sprawie z Klientem.
 26. Za uszkodzenia wyposażenia spowodowane przez osoby niepełnoletnie odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni.
 27. Gabinet Zdrowy Styl nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w okryciu wierzchnim.
 28. Gabinet Zdrowy Styl zachowuje prawo do niewykonania usługi na rzecz Klienta, który pojawi się z opóźnieniem przekraczającym 15 minut.
 29. Za wyraźną zgodą Klienta usługa może zostać wykonana mimo spóźnienia, z zastrzeżeniem, że poszczególne etapy usługi zostaną skrócone wedle uznania pracownika. Za tak wykonany zabieg należy się cena w pełnej wysokości.
 30. Jeżeli Klientka ma założone rzęsy przez inną stylistkę to najpierw zdejmowane są stare rzęsy, a założenie nowych odbywa się na kolejnej umówionej wizycie.
 31. Na uzupełnienie rzęs Klientka powinna umawiać się do 5 tygodni od założenia rzęs. W przypadku przedłużenia tego okresu opłata będzie równa opłacie pierwszej aplikacji rzęs.
 32. Zawartość strony internetowej Gabinetu Zdrowy Styl treść oraz konstrukcja, chroniona jest prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów na stronie internetowej, są zastrzeżone na rzecz Właściciela.
 33. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.
 34. Reklamacje:
  • Reklamacje uwzględniamy po natychmiastowym kontakcie Klientki z salonem, prosimy o przesłanie zdjęcia tego samego dnia na maila kontakt@zdrowy-styl.pl, na którym wyraźnie widać powód reklamacji.
  • Przedłużanie rzęs: do 7 dni od zabiegu poprawiamy rzęsy, jeśli w tym czasie poodpadają sztuczne rzęsy.
  • Pedicure z malowaniem hybrydowym oraz manicure z malowaniem hybrydowym do 3 dni od zabiegu poprawiamy wadliwie zrobione paznokcie.
  • Z zasady nie zwracamy pieniędzy za reklamowane usługi. W takich sytuacjach poprawiamy prace w najbliższym dogodnym terminie.
  • W sytuacji gdy jest to inny niż wyżej wymienione zabiegi, również prosimy o zdjęcia i osobiste stawienie się w gabinecie w celu ustalenia i spisania szczegółów i okoliczności reklamowanej usługi. Zbieramy wtedy dokładny wywiad dotyczący usługi, postępowania po zabiegowego i w ciągu 7 dni od złożenia reklamacji wysyłamy odpowiedź odnośnie naszego stanowiska w danej sprawie.
 35. Karty prezentowe:
  • Karta prezentowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu.
  • Na prośbę istnieje możliwość wydłużenia terminu ważności karty prezentowej, należy to zgłosić w dniu wykupienia karty.
  • W przypadku gdy Klient/ka nie przyjdzie na umówioną wizytę z wykorzystaniem karty prezentowej w i nie poinformuje Gabinetu Zdrowy Styl o nieobecności wcześniej niż 24h karta podarunkowa przepada.