O nas

Nasz Zespół


Magda Komorowska

Magda Komorowska
 • Jestem absolutną pasjonatką skóry i jej budowy. Kończąc studia z zakresu fizjoterapii i kosmetologii odkryłam, czym tak na prawdę jest pielęgnacja skóry i całościowe podejście do problemów, jakie może spłatać nam ten piękny narząd.
 • Jako zagorzała zwolenniczka korneoterapii, zanim dotknę skóry, najpierw przeprowadzam dokładne badanie i wywiad. Z kolei zanim wykonam zabieg – doprowadzę do porządku pielęgnację domową i dietę. Tylko w ten sposób mogę pracować w harmonii, propagując podejście spersonalizowanej pielęgnacji, a nie pielęgnacji opartej wyłącznie na seriach zabiegów maszynowych.
 • To podejście cieszy mnie, jak i moje klientki, które zaufały indywidualnej opiece nad ich skórą.
 • Moją misją jest spełnianie marzeń kobiet o zdrowej cerze, wykorzystując fizjologiczne możliwości samonaprawcze skóry.


Anna Ratyńska

Anna Ratyńska - Kosmetolog
 • Jestem absolwentką Wyższej Szkoły im. Beaty Mydłowskiej w Warszawie.
 • Moją specjalizacją jest kosmetyka twarzy. Dokładna diagnoza i poznanie przyczyn problemów ze stanem skóry pozwalają mi na szybkie i skuteczne wdrożenie metod pielęgnacyjnych twarzy.
 • Aby stale być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z zakresu kosmetologii, co najmniej raz w miesiącu uczestniczę w wykładach, kongresach i specjalistycznych kursach.
 • Zajmuje się również aplikacją rzęs metodą 1:1, która w naturalny sposób podkreśla oprawę oka.
 • Moją misją jest kompleksowe wsparcie kobiet w przywracaniu zdrowej cery, z zastosowaniem metod zachowujących fizjologię skóry.


Maciej Kokosza

Maciej Kokosza - Fizjoterapeuta
 • Fizjoterapeuta – Trener funkcjonalny – Triatlonista
 • Ekspert od:
 • Sportowej Diagnostyki Funkcjonalnej światowych metod FMS(Functional Movement System) i FCS (Fundamental Capacity Screen) – jako jeden z pierwszych w Polsce.
 • Funkcjonalnej Terapii Nerwowo – Mięśniowej – koncepcji PNF Terapii Manualnej i Mobilizacji Stawów – koncepcji Kaltenborn-Evjenth
 • Terapii wisceralnej (narządów trzewnych)
 • Plastrowania Dynamicznego Bolesnych Stawów i Mięśni- Kinesiology Taping
 • Terapii Punktów Spustowych / Igłoterapii suchej
 • Masażu funkcjonalnego i terapii manualnej dolnego i piersiowego odcinka kręgosłupa
 • Wykonywania USG narządu ruchu i sonofeedback
 • Absolwent AWF w Warszawie – studia magisterskie fizjoterapia. Swoje kwalifikacje i doświadczenie pogłębiam nie tylko w codziennej pracy z pacjentami z problemami ortopedycznymi i sportowcami, ale także na licznych kursach i kongresach.


Gabinet Zdrowy styl to unikalne połączenie najskuteczniejszych zabiegów z dziedziny kosmetologii i fizjoterapii. Dwóch wielkich pasji właścicielki gabinetu Magdy Komorowskiej.

Marzyłam o stworzeniu miejsca przyjaznego lokalnej społeczności. Miejsca, w którym każdy będzie czuł się jak u siebie i będzie mógł porozmawiać z nami na każdy temat dotyczący swojego zdrowia.

Zastanawiasz się pewnie czym gabinet Zdrowy styl różni się od innych? Dlaczego warto przyjść właśnie tutaj?

Naszą cechą charakterystyczną jest indywidualne i holistyczne podejście do pacjentów. Organizm traktujemy jako całość, która wymaga kompleksowej i uszytej na miarę terapii. Każdy pacjent/klient jest dla nas ważny. Kładziemy duży nacisk na najwyższe standardy obsługi.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, jesteśmy dumni z ich dorobku i rezultatów, które osiągają pracując z naszymi pacjentami. Polecamy serdecznie usługi naszej kosmetyczki, fizjoterapeutów, lekarza (zabiegi laserowe), linergistki (makijaż permanentny) oraz stylistki rzęs.

Tajemnicą naszego sukcesu jest twórcze łącznie tradycyjnych metod z najcenniejszymi osiągnięciami techniki. Nie podążamy ślepo za modą na zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu aparatury. Kultywujemy tradycję bezpośredniego kontaktu z pacjentem nasze zabiegi opieramy w dużej części na pracy rąk terapeuty najstarszej, najbardziej naturalnej i skutecznej metodzie. Uzupełnieniem są zabiegi oparte o nowoczesne narzędzia wykorzystujące najcenniejsze osiągnięcia nauki jak np. laseroterapia.

Każdy, kto przekracza próg gabinetu Zdrowy Styl może oczekiwać szczegółowej diagnostyki i indywidualnie dobranej terapii uwzględniającej kondycję skóry i całego organizmu. Unikamy stosowania gotowych rozwiązań. Towarzyszymy naszym pacjentom na wszystkich etapach walki z problemem ? przekazujemy szczegółowe zalecenia dotyczące postępowania w domu i monitorujemy postępy terapii.

Wizyta w Zdrowym stylu to także doskonała okazja na resetujący relaks po ciężkim dniu pracy. Kameralna i zaciszna lokalizacja sprawia, że wizyta w gabinecie regeneruje niczym tygodniowy pobyt w SPA! Dysponujemy własnym parkingiem, jesteśmy również bardzo elastyczni, jeśli chodzi o godziny przyjmowania pacjentów. Staramy się zapewnić Ci najwyższy możliwy komfort. Chcemy, żeby wizyta w Zdrowym Stylu przywoływała u Ciebie wyłącznie pozytywne wspomnienia!
Przyjdź do nas i przekonaj się, że nasze zapewnienia mają pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Umów się na bezpłatną konsultację z wybranym ekspertem i sprawdź co możemy Ci zaproponować!

team Zdrowy Styl
Magda
Ania i Magda z książką